Naša reštaurácia kombinuje slovenskú tradičnú vínnu pivnicu postavenú pred 300 rokmi s japonským cyprusom, tatami a japonskou záhradou, aby vyjadrila priateľstvo medzi Japonskom a Slovenskom.

Pokiaľ ide o jedlo, nie je to iba obyčajné “鮓” sushi, ktoré je iba ryža s rybou na vrchu, ale naše “鮨”(sushi)vyjadruje ročné obdobia pomocou sezónnych surovín a zručnosťami Edomae, ktorými prináša to najlepšie a najchutnejšie z použitých surovín.

naši kuchári

Kazune Takeuchi

šéfkuchár

Absolvoval som najprestížnejšiu kuchársku školu v Japonsku.
Postupne som nazbieral mnoho skúseností prácou v michelinských reštauráciách a hoteloch, založil som reštauráciu Edomae Sushi Matsuki, kde zúročujem svoje bohaté skúsenosti. Skúmam spôsoby, ako pristupovať k vareniu z vedeckého hľadiska, a využitím rôznych kulinárskych techník sprostredkúvam hĺbku Edomae Sushi zákazníkom v Európe.

Yuya Fujita

kuchár

Som absolventom najznámejšej japonskej kulinárskej školy.
Skúsenosti som získaval v hoteloch a reštauráciach, kde som si tiež osvojil širokú škálu techník varenia vrátane čínskej, francúzskej a japonskej kuchyne.
Neskôr som sa osamostatnil a osem rokov som pôsobil ako majiteľ a šéfkuchár.
Pri príprave mnohých jedál som využíval rôzne techniky tak, aby vyzdvihli kvalitu ingrediencií, čo zákazníkov veľmi zaujalo.
V Edomae Sushi Matsuki mám na starosti predjedlá a malé hlavné jedlá.

Degustačné Menu

150€

3 predjedlá
Sashimi
Malé hlavné jedlo
11 kúskov nigiri
Polievka
Dezert

rezervácie

Čerstvé ryby chodíme nakupovať každý deň. Ak si neurobíte rezerváciu aspoň deň vopred, nebudeme pre vás môcť pripraviť čerstvé ryby. Keď už máte rezerváciu vopred, budeme mať dosť času na zhromaždenie ingrediencií skôr, ako prídete.
 
Ďakujeme pekne za pochopenie.

galéria

kontakt

Adresa:
Ventúrska 18
Bratislava, Slovakia
 
Tel .: +421 948 917 097
 
E-mail: info@edomae-matsuki.sk